PL
Wybierz pojazd
+48814503001
Wybierz pojazd

Przydatna informacja

DLACZEGO WARTO WYBIERAĆ OLEJE AMB OILS I ENTECH?
Kiedy zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę olejów, nie zajęło nam dużo czasu znalezienie odpowiednich partnerów. Słyszeliśmy j..
ŻADNEGO UPAŁU W SAMOCHODZIE - W OFERCIE CZĘŚCI UKŁADU CHŁODZENIA OD ZNANYCH PRODUCENTÓW
W samochodzie nie ma miejsca na upał Zadbaj o przyjemne podróże dzięki częściom układu chłodzenia od EDA, Valeo, Magneti Marelli, Mahle,..
SPOTKAJMY SIĘ NA TTM - NAJWIĘKSZYCH TARGACH TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W EUROPIE ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ
Już wkrótce zobaczymy się w Poznaniu na TTM, największych targach techniki motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Gdzie? w Polsce..
WOLNOŚĆ WYBORU - CZY WYDAĆ WIĘCEJ, CZY ZAOSZCZĘDZIĆ. CZĘŚCI Z RYNKU WTÓRNEGO DO PORSCHE SĄ JUŻ W OFERCIE
Od teraz będziesz mógł wybrać, ile będzie kosztować naprawa Twojego Porsche. W ofercie - części do modeli Macan, Panamera i Cayenne od alte..
SKOMPLETUJ KULTOWE WYKOŃCZENIE WRANGLERA - CZĘŚCI SĄ JUŻ W OFERCIE
Wrangler to kultowy model JEEP, uwielbiany i rozpoznawany nie tylko przez jego najwierniejszych fanów, ale także przez tych, którzy ..
NOWOŚĆ W ASORTYMENCIE – ORYGINALNE I INNE CZĘŚCI MUSTANG 2024
Są już dostępne części do najnowszego Forda Mustanga 2024 Asortyment obejmuje nie tylko oryginalne części, ale także części od alternatywnych p..
ZESTAW NA ZIMĘ ZAPEWNIAJĄCY LEPSZĄ WIDOCZNOŚĆ - ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY EDA I WYCIERACZKI VALEO
Przy zimnej i zmiennej pogodzie chce się zapewnić sobie najlepszą możliwą widoczność na drodze. Wybraliśmy kilka godnych uwagi produktów, k..
W MAGAZYNACH - PRZYCIĄGAJĄCE WZROK FELGI MUSTANG, CHALLENGER I INNYCH AMERYKAŃSKICH MODELI
Entuzjaści amerykańskich samochodów, mamy dla was dobre wiadomości: Felgi Mustang, Challenger, RAM, Camaro i Durango zostały dodan..
DODGE RAM. JAK KRÓL BEZDROŻY MOŻE STAĆ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ IMPONUJĄCY?
To nie przypadek, że Dodge RAM stał się synonimem pickupa – króla bezdroży, który sprawdza się w lasach, na placach budowy, fa..
PRZYGOTUJ SIĘ NA ZIMNĄ PORĘ ROKU – AKUMULATORY MUTLU W MAGAZYNIE
Mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, dodaliśmy do asortymentu akumulatory, dlatego zapraszamy do wcześniejszego przygotowania się d..
NOWOŚĆ MIESIĄCA – NIEMIECKI OLEJ VENOL
Od teraz w naszej ofercie znajdziesz VENOL – oleje samochodowe niemieckiego producenta. Według producenta, olej VENOL nowej generacji charak..
SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH „AUTOMOTIVE PARTS EXPO“
Spotkajmy się na targach „Automotive Parts Expo“, które odbędą się w dniach 12-14 października (Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarz..
MAMY JUŻ CZĘŚCI DO PIERWSZEGO ELEKTRYCZNEGO SAMOCHODU FORD MUSTANGA - MACH-E
Mach-e to pierwszy w pełni elektryczny model Ford Mustanga od producenta. Nie powiedziałbyś tego na pierwszy rzut oka - przedłużona maska, głębsze..
DODGE CHARGER SRT WIDEBODY. ŁAMIEMY STEREOTYPY
Czas na złamanie stereotypów na temat Dodge'a Chargera. Obaliliśmy te stereotypy wspólnie z klientem, który jeździ swoim ..