PL
Wybierz pojazd
+48814503001
Wybierz pojazd

PRZYGOTUJ SIĘ NA ZIMNĄ PORĘ ROKU – AKUMULATORY MUTLU W MAGAZYNIE

Signeda, Mutlu, Mutlu akumuliatoriai, akumuliatoriai, Mutlu baterijos, Mutlu automobilių akumuliatoriai

Mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, dodaliśmy do asortymentu akumulatory, dlatego zapraszamy do wcześniejszego przygotowania się do zimnej pory roku. Druga wiadomość – od teraz w ofercie znajdziesz uwielbianą przez miłośników motoryzacji markę MUTLU.

O jakości MUTLU można mówić długo, jednak czasami wystarczy jedno poważne stwierdzenie, aby rozwiać wątpliwości – na akumulatory MUTLU udzielana jest aż trzyletnia gwarancja. Zainteresowałeś się? Listę produktów znajdziesz na końcu artykułu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o marce MUTLU?

Signeda, Mutlu, Mutlu akumuliatoriai, akumuliatoriai, Mutlu baterijos, Mutlu automobilių akumuliatoriai

  • Ładuje się szybciej, rozładowuje wolniej. W akumulatorach typu europejskiego SFB (Superior Flooded Battery) zastosowano opatentowaną technologię siatki ze stopu wapnia. Oznacza to, że akumulatory SFB ładują się stosunkowo szybko i rozładowują powoli.

  • 25% większa wydajność. Według producenta wydajność akumulatorów MUTLU jest o 25% wyższa niż standardowych akumulatorów.

  • Pod każdym warunkiem. Akumulatory MUTLU są szczególnie odporne na wibracje – nadają się do stosowania w różnych warunkach pracy. Akumulatory te zapewniają także wyższy prąd rozruchowy, dzięki czemu doskonale spełniają swoją pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

  • Nie wymaga konserwacji. Dzięki systemowi zamkniętej pokrywy akumulatory nie wymagają konserwacji.

  • Odporne na uderzenia. Jedną z bardziej wyraźnych cech jest to, że obudowy akumulatorów MUTLU są wykonane z materiałów odpornych na uderzenia.

  • Używane przez liderów. Akumulatory MUTLU wybierane są przez Mercedesa, Forda, Toyotę i innych producentów samochodów.
     

Chcesz o coś zapytać? Odpowiedź najprawdopodobniej uzyskasz pisząc do naszych menadżerów.

Inne Artykuły

NOWOŚĆ MIESIĄCA – NIEMIECKI OLEJ VENOL
Od teraz w naszej ofercie znajdziesz VENOL – oleje samochodowe niemieckiego producenta. Według producenta, olej VENOL nowej generacji charak..
DODGE CHARGER SRT WIDEBODY. ŁAMIEMY STEREOTYPY
Czas na złamanie stereotypów na temat Dodge'a Chargera. Obaliliśmy te stereotypy wspólnie z klientem, który jeździ swoim ..