PL
Wybierz pojazd
+48814503001
Wybierz pojazd

MAMY JUŻ CZĘŚCI DO PIERWSZEGO ELEKTRYCZNEGO SAMOCHODU FORD MUSTANGA - MACH-E

Mach-e to pierwszy w pełni elektryczny model Ford Mustanga od producenta. Nie powiedziałbyś tego na pierwszy rzut oka - przedłużona maska, głębsze linie, trzyczęściowe tylne światła i inne rozwiązania nadwozia elektrycznego samochodu emanują klasycznym wyglądem Mustanga.

Zatem, od teraz w Signedzie znajdziesz nie tylko alternatywnych producentów, ale także oryginalne części do tego klasycznego i jednocześnie nowoczesnego czterodrzwiowego SUV-a Mach-e coupe. Asortyment został uzupełniony o oryginalne dolne osłony Forda Mustanga Mach-e, ramy, wsporniki zderzaka, błotniki alternatywnych producentów, maski, zderzaki przednie i tylne oraz inne części. Listę produktów umieściliśmy na dole artykułu.

Wybierz części z pewnością. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszymi menedżerami. Przypominamy również, że części znajdujące się w magazynie dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu, biura lub serwisu w ciągu 1-2 dni roboczych. 

Kategorie części samochodowych


Grill zderzaka

PFD99658CA

Jakość: PJ

CALIFORNIA ROUTE 1, PREMIUM, SELECT, USA, z otworami na partroniki, czarny

Zderzak przedni

PFD041392BA

Jakość: PJ

CALIFORNIA ROUTE 1/PREMIUM/SELECT/USA, z 2 otworami na parktroniki, czarny

Zderzak przedni

PFD041390BA

Jakość: PJ

CALIFORNIA ROUTE 1/PREMIUM/SELECT/USA, z 2 otworami na parktroniki, czarny

Inne Artykuły

ELEMENTY WYKOŃCZENIOWE  DO SAMOCHODU MUSTANG GT 500 SHELBY Z 2017: JAKIE SĄ ICH FUNKCJE I CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OD STOCKOWYCH?
Wyraziste linie nadwozia mówią o charakterze. Ryk silnika – o możliwościach. Oto Ford Mustang naszego klienta – jeszcze mocniej..